Detayli Puan Durumu Tablosu
Doğanyol Haber - Üst
Doğanyol Haber
   
Doğanyol Haber

Arama


Gelişmiş Arama


doganyol haber- desteklediklerimiz

Enerjide fayda sağlayın - Reklam

26 Şubat 2017 13:12

Sporcu besinleri insanları hedeflerine ulaştıran önemli takviyelerdir.

Besinleri enerjiye çevirerek maksimum fayda sağlayın;

Sporcu besinleri insanları hedeflerine ulaştıran önemli takviyelerdir. Özellikle yoğun antrenman programlarında ortaya çıkabilecek enerji durumları karşısında ihtiyaçlarınızı gidermeye yarayacak bu ürünler, farklı içerik ve formülleriyle dikkatleri üzerinize çekecektir. Olimp Cla önemli sporcu gıdaları arasında kendine yer bulur. Formül olarak Olimp CLA + L-Carnitine kapsül formda olan kompleks bir CLA ve Karnitin ürünü olarak karşınıza çıkan bu ürün, farklılığı size sunacak ve eşsiz bir spor deneyimi yaşamanıza imkan tanıyacaktır.

Ürün içerisinde yer alan L Karnitin, önceden tüketilmiş besinleri yoğun antrenman programlarında enerjiye dönüştürecektir. Hücre içerisinde bulunan yağ asitlerinin mitokondriye taşınmasına ve orada enerjiye dönüştürülmesine yardımcı olan bu ürün, yoğunlaşan spor programlarında performansınızı maksimum seviyeye yükseltecektir. Olimp’in içerisinde yer alan CLA ise Omega 6 doymamış yağ asitlerini vücudunuza aktaracak ve antioksidan görevi görecektir. Her servisinde 1000 mg CLA içeren bu ürün aynı zaman da karnitin ve yeşil çay özüyle dikkat çekecektir. Ürün başlangıç ve orta derece sporcuların kullanımına uygundur. Başlangıç seviyesinde yer alan sporcular günde 2 kapsül şeklinde bu ürünü kullanabilirken, orta seviye ise 2-4 kapsül arasında kullanımı gerçekleştirebilecektir.

CLA normal besinlerde çok az miktarda bulunan Omega ailesine ait bir yağ asididir. CLA içerikli ürünler vücutta ki genel yağ yüzdesinin düşmesine ve yağ depolarının boşalmasına sebep olur. Özellikle bölgesel yağlanma sorunları yaşayan ve karın bölgesinde yağlanma problemi yaşayan kişilerin kullanımına uygun olan bu bileşen, yağ yakımını gerçekleştirerek bu yağların erimesini sağlamakta ve aynı zaman da kas dokularının belirgin şekilde ortaya çıkmasını amaçlamaktadır. Ürün kas kütlelerini koruyor. Öyle ki, kilo verme ile ortaya çıkabilecek kas kayıpları, metabolik dengeyi sarsabilecek sorunları ortaya koyabilecektir. Zayıflama süresini minimum seviyeye indiren kas erimeleri, CLA gibi ürünler ile engellenecek ve hedeflerinize ulaşmanız ve sonuç almanız noktasında harika fırsatları size sunacaktır.

Temel Faydaları:
CLA’lı ürünlerin temel faydaları arasında bir çok özelliği sayabiliriz. Vücut yağının yakılmasına yardımcı olması, Kilo vermeyi kolaylaştırması, Kas kütlesinin koruması, Kas definasyonunu geliştirmesi, Antioksidan koruma özelliğine olması, kandaki glikoz seviyelerinin düzenlemesi gibi faydalar ilk akla gelen özelliklerdir.
Olimp CLA ve diğer CLA içerikli ürünler hedeflerinize daha kolay ve hızlı ulaşmanızı gerçekleştirecektir. Bu ürünlere ulaşmak için Fitbull’u tercih edebilirsiniz. Fitbull gerek yerli gerekse de ithal ürünlerde size ideal çözümler sunmayı hedeflemiş bir firmadır. En güncel ithalat garantisinde olan ürünlere fitbull aracılığı ile ulaşabilir gerek uygun ödeme koşulları gerekse de hızlı kargo seçenekleriyle hemen teslim alabilirsiniz.

Yorum Yaz Yorum Yaz | Tavsiye Et Arkadasina Tavsiye Et

Sağlık

En Çok Okunan HaberlerKredi Dosya Masraflarını Geri Alma ve ..
Alaaddin OĞUZALP
Alaaddin OĞUZALP
DİLİMİZ
Ramazan BAYRAK
Ramazan BAYRAK
Çaresizlik Öğrenilir mi?
Uğur ASLAN
Uğur ASLAN
Kayısının Donması Engellenemez mi?
Fehmi SOLMAZ
Fehmi SOLMAZ
Çanakkale Ruhu
Mustafa CONGER
Mustafa CONGER
Yangınlar ve Korunma Yolları
İbrahim GÜL
İbrahim GÜL

Anket

Yapım Aşamasında


Tüm Anketler

Yazarlık Başvurusu Günlük Gazete

Hürriyet Sabah Milliyet
Yeni ?afak Türkiye Zaman
Ak?am Gözcü Posta

Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle | Künye | Başvuru | Reklam | Yasal Uyarı| giyim sepeti yenilist||
Malatya Doğanyol Haber Ajansı © 2007 Tüm Hakları Saklıdır.