Detayli Puan Durumu Tablosu
Doğanyol Haber - Üst
Doğanyol Haber
   
Doğanyol Haber

Arama


Gelişmiş Arama


doganyol haber- desteklediklerimiz

Doğanyol Danışma Toplantısı

27 Ağustos 2015 22:36

Ak Parti Doğanyol İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen İlçe Danışma Meclisi toplantısına katılan Malatya Milletvekili Mustafa Şahin gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Ak Parti Doğanyol İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen İlçe Danışma Meclisi toplantısına katılan Malatya Milletvekili Mustafa Şahin gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Yapılan toplantıya AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Doşar, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Merve Kayan, Doğanyol Belediye Başkanı Recep Gülbey, Gençlik kolları Başkanı Ramazan Doğan, Belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Açıklamasında özellikle Milliyetçi Hareket Partisi’ne yönelik eleştirilerde bulunan Şahin MHP’nin koalisyon kurma sürecinde kendilerini HDP ile yalnız bırakmaya çalıştıklarını söyleyerek, “Önce ülkem sonra ülküm diyen MHP kadroları bizi HDP’yle yalnız bırakmaya çalıştı ve şu anda onları ne ülke ilgilendiriyor ne de millet” ifadelerini kullandı.

Koalisyon kurma sürecine MHP’nin olumsuz yaklaştığını belirten Şahin, “AK Parti hükümeti kurma noktasında hangi alternatifi sunduysa maalesef şu ana kadar MHP buna hiç yanaşmadı. Önce ülkem, sonra ülküm daha sonra partim en son da ben diyen MHP kadrolarını şu anda ne ülke ilgilendiriyor ne de millet. MHP şu anda tamamen siyaseti kitleme gayreti gösteriyor. HDP ile bizi yalnızlaştırıp zorunlu olarak bir koalisyon kurmamızı istediler ama biz asla ve asla bu ülkeye ihanet eden, bu ülkenin evlatlarını arkadan hançerleyen, kalleşçe ve aşağılık yöntemlerle insanlarımıza kan kusturan, meşru zeminde siyaset yapmayan bir oluşumla bir arada olmadık ve olmayacağız” dedi.

MHP’nin sorumluluk almadığını ifade eden Şahin, “Ne olursa olsun biz yine ülkeyi hükümetsiz bırakmadık, istikrarın bozulması için çaba sarf edenlere fırsat vermeden yine dimdik ayaktayız ve yine Türkiye’mizi sırtımıza alıp düzlüğe çıkana kadar gayret göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz Yorum Yaz | Tavsiye Et Arkadasina Tavsiye Et | Yazdyrylabilir Sayfa  Sayfayi Yazdir | Yazdyrylabilir Sayfa  Yukari Çik

Asayiş

En Çok Okunan HaberlerKredi Dosya Masraflarını Geri Alma ve ..
Alaaddin OĞUZALP
Alaaddin OĞUZALP
DİLİMİZ
Ramazan BAYRAK
Ramazan BAYRAK
Çaresizlik Öğrenilir mi?
Uğur ASLAN
Uğur ASLAN
Kayısının Donması Engellenemez mi?
Fehmi SOLMAZ
Fehmi SOLMAZ
Çanakkale Ruhu
Mustafa CONGER
Mustafa CONGER
Yangınlar ve Korunma Yolları
İbrahim GÜL
İbrahim GÜL

Anket

Yapım Aşamasında


Tüm Anketler

Yazarlık Başvurusu Günlük Gazete

Hürriyet Sabah Milliyet
Yeni ?afak Türkiye Zaman
Ak?am Gözcü Posta

Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle | Künye | Başvuru | Reklam | Yasal Uyarı| giyim sepeti yenilist||
Malatya Doğanyol Haber Ajansı © 2007 Tüm Hakları Saklıdır.