Detayli Puan Durumu Tablosu
Doğanyol Haber - Üst
Doğanyol Haber
   
Doğanyol Haber

Arama


Gelişmiş Arama


doganyol haber- desteklediklerimiz

Doğanyol Giderek Küçülüyor

29 Nisan 2015 09:47

CHP Malatya Milletvekili Adayı Hulisi Porgalı, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Doğanyol ilçesinde seçim çalışmalarına devam etti.

CHP Malatya Milletvekili Adayı Hulisi Porgalı, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Doğanyol ilçesinde seçim çalışmalarına devam etti.

ilçe Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Porgalı, Doğanyol’un giderek küçülmeye başladığını söyledi. Porgalı, “Kayısısıyla, narıyla Malatya ekonomisine ciddi destek vermesine rağmen Doğanyol giderek küçülen bir yer haline geldi. Baraj kenarında cennet gibi bir köşe burası ama maalesef iktidar partisinde Doğanyollu milletvekilleri olmasına ve büyük destekler vermenize rağmen Doğanyol giderek küçülüyor.

Yanan kayısıya ‘Don vurmadı, yağmur etkiledi’ diyerek çiftçiye verilen desteği kesiyorlar ve cepte oy deposu olarak görülenler yine sizlersiniz. İktidara karşı mücadele ederek yaşamaya çalışıyorsunuz” dedi.

“MUTLU MUSUNUZ?”

Açıklamalarına iktidarı eleştirerek devem eden Porgalı, “AKP’de listeler kimse dikkate alınmadan, atama yapılarak hazırlanıyor. Artık geleceğimizi, çocuklarımızı, cebimizi düşünmek zorundayız. Ben muhtaç bırakıldıktan sonra partim iktidar olmuş ne yazar? İçinizden birilerine yüzde yetmiş oy verdiniz. Mutlu musunuz?” söylemlerine yer verdi.

Porgalı, sözlerini şöyle sürdürdü:“AK Parti’ye oy veren cennete gitmez, CHP’ye oy verdi diye de kimse cehenneme gitmez. Bunu ancak Allah bilir. Cennetin de cehennemin de kriteri oy değildir. Diyoruz ki bizi de deneyin. Beş iktidar partisi milletvekili vardı, kendileri de memnun değildi ki üçünün ismini sildiler.

Üçüne ‘Siz bir işe yaramazsınız’ dediler.”CHP İl Başkanı Enver Kiraz ise, “ Doğanyol’un oldukça geri kalmış ve hizmet alamamış bir yer olduğunu biliyoruz. Bu noktada CHP olarak tüm kesimlere yönelik ciddi projelerimiz var” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz Yorum Yaz | Tavsiye Et Arkadasina Tavsiye Et | Yazdyrylabilir Sayfa  Sayfayi Yazdir | Yazdyrylabilir Sayfa  Yukari Çik

İLK ( 3 ) ADET YORUM LİSTELENMİŞTİR.

haluk payzan

bunda 15 yıl önceyi hatırlayalım helal olsun sayın baskana adam 10 yıl yaşlanmiş emeklerinden dolayı tesekkür ederiz

[ 28 Ekim 2015 09:31 ]

murat saritekin

Yazik yazik kendimi sirnak cizrede bi mahallede saniyorum doganyolu gorunce tum milletvekilleri iktadarin elindeyken milletin degil koltugun vekili ve belediyesi haline gelmis bir yonetim yazik

[ 21 Ağustos 2015 20:59 ]

baddal gazi

Doğanyol belediye başkanı artık yoruldu galiba

[ 01 Mayıs 2015 02:24 ]

Diğer Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Doğanyol

En Çok Okunan HaberlerKredi Dosya Masraflarını Geri Alma ve ..
Alaaddin OĞUZALP
Alaaddin OĞUZALP
DİLİMİZ
Ramazan BAYRAK
Ramazan BAYRAK
Çaresizlik Öğrenilir mi?
Uğur ASLAN
Uğur ASLAN
Kayısının Donması Engellenemez mi?
Fehmi SOLMAZ
Fehmi SOLMAZ
Çanakkale Ruhu
Mustafa CONGER
Mustafa CONGER
Yangınlar ve Korunma Yolları
İbrahim GÜL
İbrahim GÜL

Anket

Yapım Aşamasında


Tüm Anketler

Yazarlık Başvurusu Günlük Gazete

Hürriyet Sabah Milliyet
Yeni ?afak Türkiye Zaman
Ak?am Gözcü Posta

Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle | Künye | Başvuru | Reklam | Yasal Uyarı| giyim sepeti yenilist||
Malatya Doğanyol Haber Ajansı © 2007 Tüm Hakları Saklıdır.