Detayli Puan Durumu Tablosu
Doğanyol Haber - Üst
Doğanyol Haber
   
Doğanyol Haber

Arama


Gelişmiş Arama


doganyol haber- desteklediklerimiz

Chp, Cemaati Dost Edindi

21 Aralık 2014 21:06

CHP, cemaati kendisine dost edindi. Cumhuriyet Halk Partisi ismini Cemaate Hizmet Partisi yapabilir..

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Cumhuriyet Halk Partisi'nin sadece laf ürettiğini ifade ederek, "CHP, cemaati kendisine dost edindi. Cumhuriyet Halk Partisi ismini Cemaate Hizmet Partisi yapabilir" dedi. 

Malatya Büyükşehir Belediyesi konferans salonunda yapılan AKP Battalgazi 5. Olağan İlçe Kongresinde konuşan Çalık, Cumhuriyet Halk Partisi'nin ismini değiştirmesi önerisinde bulundu.

Çalık, 'Kürt sorununu demokrasi ve özgürlükle çözmek için 4 yıl istiyorum' diyen Kılıçdaroğlu'na yüklendi. Muhalefeti sert bir dille eleştiren Çalık, şöyle konuştu: "Cumhuriyet Halk Partisi'nin bir genel başkanı var. Hani eski Türkiye'de kalan, SSK diye bir kurum vardı, onun eski genel müdürü. Geçen gün 'Bana 4 yıl verin' diyor. Bu vatandaş sana 4 yılı niye versin? Biz İstanbul'u sizden aldığımızda çöp yığını, susuzluk, yolsuzluk vardı. İşte aldığınız Şişli ortada. Belediye Başkanı ile Belediye Meclis üyeleri kavgalı. Bu millet size yetkiyi, kavga edesiniz diye vermedi. Siz hizmet edesiniz diye verdi." 

"CHP LAF ÜRETİYOR"

Cumhuriyet Halk Partisi'nin kendi içerisinde kargaşa ürettiğini savunan Çalık, "Biz, hizmetlerin partisiyiz. Hizmet etmek için çıktığımız yolda çok önemli mesafe kat ettik. Siyaset, teşkilatlarla ve projelerle yürür. Bunun yanında seçilmiş arkadaşlarımızla yürür. CHP laf üretiyor. Sadece kendi içerisinde kargaşa üretiyor" diye konuştu.

"CHP, CEMAATİ KENDİSİNE DOST EDİNDİ"

Çalık, CHP'nin cemaati kendisine dost edindiğini ileri sürerek, şunları söyledi: "Biz, gücümüzü milletten, yüce Rabbimizden alıyoruz. CHP, yurt içi ve yurt dışı güçlerden alıyor. Şimdi kendisine yeni bir güç daha buldu. Cemaati kendisine dost edindi. CHP, sürekli kendi içerisinden parti üretiyor. Anadolu Partisi diye bir parti çıktı. Bence Cumhuriyet Halk Partisi bu kadar kargaşa içerisinde, 'Atatürk'ün partisi' dedikleri CHP'nin içerisine cemaati sokuyorsa, kendilerine yeni bir isim bulmaları gerekiyor. Biz hemen AK Parti olarak onlara yardımcı olalım. Cumhuriyet Halk Partisi ismini değiştirebilir. Mesela Cemaate Hizmet Partisi yapabilir. Cemaate hizmet edebilir. Biz, millete hizmet edeceğiz. Biz Allah rızası için kim hizmet ediyorsa, onun emrindeyiz. Ama eğer hizmeti kendilerine paralel devlet olarak oluşturmak isteyenler varsa, bunların her daim karşısındayız."

Yorum Yaz Yorum Yaz | Tavsiye Et Arkadasina Tavsiye Et | Yazdyrylabilir Sayfa  Sayfayi Yazdir | Yazdyrylabilir Sayfa  Yukari Çik

Asayiş

En Çok Okunan HaberlerKredi Dosya Masraflarını Geri Alma ve ..
Alaaddin OĞUZALP
Alaaddin OĞUZALP
DİLİMİZ
Ramazan BAYRAK
Ramazan BAYRAK
Çaresizlik Öğrenilir mi?
Uğur ASLAN
Uğur ASLAN
Kayısının Donması Engellenemez mi?
Fehmi SOLMAZ
Fehmi SOLMAZ
Çanakkale Ruhu
Mustafa CONGER
Mustafa CONGER
Yangınlar ve Korunma Yolları
İbrahim GÜL
İbrahim GÜL

Anket

Yapım Aşamasında


Tüm Anketler

Yazarlık Başvurusu Günlük Gazete

Hürriyet Sabah Milliyet
Yeni ?afak Türkiye Zaman
Ak?am Gözcü Posta

Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle | Künye | Başvuru | Reklam | Yasal Uyarı| giyim sepeti yenilist||
Malatya Doğanyol Haber Ajansı © 2007 Tüm Hakları Saklıdır.