Detayli Puan Durumu Tablosu
Doğanyol Haber - Üst
Doğanyol Haber
   
Doğanyol Haber

Arama


Gelişmiş Arama


doganyol haber- desteklediklerimiz

Malatya'da Sağlık Skandalı

11 Nisan 2014 00:53

Malatya Devlet Hastanesi'nde bir Doktorun 70 yaşındaki yürüyemeyen yaşlı kadını (M.K.) ve yanındaki refakatçisi ile birlikte hastaneden kovduğu iddia edildi.

Malatya Devlet Hastanesi'nde bir Doktorun 70 yaşındaki yürüyemeyen yaşlı kadını (M.K.) ve yanındaki refakatçisi ile birlikte hastaneden kovduğu iddia edildi.

Alınan bilgiye göre, "Doğanyol'dan Malatya devlet hastanesine giden 70 yaşındaki hastanın Endokrinoloji Uzmanı Dr. Lezan Keskin'den sıra aldı. Yürüyemeyen hastayı tekerlekli sandalye ile muayene odasına girmeye çalıştığı sırada, kapı arkasındaki sandalye yüzünden içeri giremediği, hasta yakını kapı arkasındaki sandalyeyi çıkarıp hastayı doktorun yanına götürdüğü ancak o anda doktorun bağırarak hastayı ve hasta yakınını dışarı çıkarttı. Yaşlı Hasta ağlayarak, kızım napıyorsun demeye kalmadan, Dr. Lezan Keskin yaşlı kadının üzerine yürümeye kalkıştığını oradaki hastaların da tepkisini çekti. Bununla kalmayıp güvenliğide çağırdığı öğrenildi."

Hasta ve hasta yakını, Hastane yönetici görevinde bulunan Uzman Dr. Abdulvahap Boztepe ile görüşmek istedi ancak tenezzül edipte Hasta yakınları ile görüşmek istemediği öğrenildi.

Arayış içerisinde olan Hasta yakını, Hasta haklarına başvurduğunda durumu öğrendi. Dr. Lezan Keskin'in kendileri gibi 50'ye yakın hastayı sebepsiz yere kovduğunu öğrendi. Hasta yakını Başbakanımız Türkiye'de hiçbir hastanın Hastenelerde mağdur edilmeyecek dediğini ancak sebepsiz şekilde mağdur duruma düştüklerini söyledi."

Yorum Yaz Yorum Yaz | Tavsiye Et Arkadasina Tavsiye Et | Yazdyrylabilir Sayfa  Sayfayi Yazdir | Yazdyrylabilir Sayfa  Yukari Çik

İLK ( 1 ) ADET YORUM LİSTELENMİŞTİR.

İsimsiz

Daha bugün sonuç gösterdim, doktor ünvanını haketmeyen bu kadına girdiğimde bilgisayarında magazin haberleri vardı. Aldı kağıdı hic incelemeden beni başka bir bölüme yönlendirdi, iyikide gitmedim ruh hastasının teki. Böylesi gergin ruh hastalarına hipokrat yeminini hatırlatmak lazım!

[ 18 Ağustos 2016 12:14 ]

Diğer Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Malatya

En Çok Okunan HaberlerKredi Dosya Masraflarını Geri Alma ve ..
Alaaddin OĞUZALP
Alaaddin OĞUZALP
DİLİMİZ
Ramazan BAYRAK
Ramazan BAYRAK
Çaresizlik Öğrenilir mi?
Uğur ASLAN
Uğur ASLAN
Kayısının Donması Engellenemez mi?
Fehmi SOLMAZ
Fehmi SOLMAZ
Çanakkale Ruhu
Mustafa CONGER
Mustafa CONGER
Yangınlar ve Korunma Yolları
İbrahim GÜL
İbrahim GÜL

Anket

Yapım Aşamasında


Tüm Anketler

Yazarlık Başvurusu Günlük Gazete

Hürriyet Sabah Milliyet
Yeni ?afak Türkiye Zaman
Ak?am Gözcü Posta

Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle | Künye | Başvuru | Reklam | Yasal Uyarı| giyim sepeti yenilist||
Malatya Doğanyol Haber Ajansı © 2007 Tüm Hakları Saklıdır.